خلاصه داستان سریال تعطیلات رویایی نوروز 97 + عکس بازیگران | بلاگ

خلاصه داستان سریال تعطیلات رویایی نوروز 97 + عکس بازیگران

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

-1.jpg" alt="" width="500" height="396" />

سریال تعطیلات رویایی سریال نوروزی شبکه دو سیما است که به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی اول دی ماه در شیراز کلید خورده است.
این سریال با نام پیشین افتاده ها این روزها در حال آماده شدن برای رسیدن به پخش در نوروز ۹۷ است.

عوامل سـریال تلویزونی تعطیلات رویایی

تهیه کننده : مجید اوجی
کارگردان : علیرضا امینی
نویسنده : احسان جوانمرد

مجید اوجی، تهیه‌کننده سریـال تعطیلات رویایی که برای نوروز ۹۷ شبکه دو آماده می‌شود گفت: هدف تولید این مجموعه، یک اثر سرگرم‌کننده و مفرح برای مخاطبان در ایام نوروز است و داستان درباره دو برادر است که با هم تصمیم می‌گیرند به یک سفر زمینی بروند. آنها ساکن شیراز هستند و سفرشان از این شهر شروع می‌شود تا به کیش برسند. در مسیر برای آنها اتفاقاتی می‌افتد که به یک سفر رویایی تبدیل می‌شود.وی ادامه داد: رحیم، برادر بزرگ‌تر فرهنگی است و این نقش را دکتر محمود عزیزی بازی می‌کند. رستم، برادر کوچک‌تر به کار تجارت عرقیات شیراز مشغول است و این نقش به عهده محمدرضا شریفی‌نیاست.
این سریال نوروزی در شیراز، کیش و تهران فیلمبرداری می‌شود.

بازیگران سریال تعطیلات رویایی

محمدرضا شریفی نیا ، افسانه بایگان ، علی صادقی ، مریم معصومی ، علی اوجی ، ارسلان قاسمی , فاطمه هاشمی ، فرهاد بشارتی ، افسر اسدی ، محمود عزیزی ، رضا یزدانی هستند .

خلاضه داستان سریال تعطیلات رویایی

این سریال ۱۵ قسمتی که در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه شده و ویژه نوروز ۱۳۹۷ می باشد:

‘تعطیلات رویایی’ داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت‌هایی رسیده‌اند و در ایام نوروز با خانواده‌هایشان در مهمانسرایی در مشهد اقامت می‌کنند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می‌خورد.

عکس بازیگران سریـال تعطیلات رویایی

مجید اوجی، تهیه‌کننده سریال تعطیلات رویایی که برای نوروز 97 شبکه دو آماده می‌شود به جام‌جم گفت: هدف تولید این مجموعه، یک اثر سرگرم‌کننده و مفرح برای مخاطبان در ایام نوروز است و داستان درباره دو برادر است که با هم تصمیم می‌گیرند به یک سفر زمینی بروند. آنها ساکن شیراز هستند و سفرشان از این شهر شروع می‌شود تا به کیش برسند. در مسیر برای آنها اتفاقاتی می‌افتد که به یک سفر رویایی تبدیل می‌شود.وی ادامه داد: رحیم، برادر بزرگ‌تر فرهنگی است و این نقش را دکتر محمود عزیزی بازی می‌کند. رستم، برادر کوچک‌تر به کار تجارت عرقیات شیراز مشغول است و این نقش به عهده محمدرضا شریفی‌نیاست. گروه در حافظیه مشغول ضبط هستند.

این تهیه‌کننده با اشاره به این‌که در این مجموعه به زیبایی‌های ایران هم می‌پردازند، عنوان کرد: با توجه به این‌که سفر این دو خانواده زمینی است، آنها از شیراز حرکت کرده و به بندرگاه چارک می‌رسند و بعد راهی کیش می‌شوند. به همین دلیل در طول مسیر، جذابیت‌ها و زیبایی‌های بخشی از ایران را به تصویر می‌کشیم.

اوجی با اشاره به دیگر بازیگران این مجموعه بیان کرد: نقش همسر رحیم را افسر اسدی بازی می‌کند و نقش دختر و پسرش هم به عهده سولماز آق مقانی و ارسلان قاسمی است. نقش همسر رستم را افسانه بایگان بازی خواهد کرد و نقش دو دختر او را مریم معصومی و خاطره حاتمی به عهده دارند. همچنین نقش داماد خانواده رستم را هم علی اوجی بازی می‌کند. این دو خانواده در چارک با شخصیتی روبه‌رو می‌شوند که نقشش به عهده علی صادقی است. در کیش هم شخصیت‌های دیگری داریم که فاطمه هاشمی، ژاله درستکار، مرتضی علی‌آبادی و مهدی افشار آنها را بازی می‌کنند. فیلمنامه این مجموعه را گروهی از نویسندگان براساس طرحی از احسان جوانمرد به نگارش درآورد‌ه‌اند.

بازنشر: خاتون آنلاین

مطالب مرتبط:

خلاصه داستان سریال هیات مدیره نوروز 97 + عکس بازیگران

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 18:15