درباره تورکده | بلاگ

درباره تورکده

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

صنعت گرشگردی تنها به عنوان یک بیزینس مطرح نبوده و نیست ؛ بلکه گردشگری علاوه بر وجه مالی و تجاری دارای وجوه مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی بوده و برای کشورها از اهمیت بالایی برخوردار است و دولت ها سعی در گسترش صنعت توریسم و بالا بردن ورودی گرشگر به کشورشان دارند.
گسترش گردشگری و صنعت توریسم با توجه به رفت و آمد مردم و اقوام از ملل مختلف با تفاوت های فرهنگی و اجتماعی، باعث تبادلات فرهنگی و اجتماعی بوده و افق دید افراد را گسترده نموده و اثرات بسیاری در جهت ارتقای سطح زندگی یک کشور خواهد داشت. البته بسته به آنکه از این فرصت ها به چه نحو استفاده شود تا فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور دستخوش تغییرات مخرب نگردد که این مهم خود بحثی مفصل و جداگانه می طلبد.
به هر سان از نظر ما دست اندر کاران عرصه گردشگری در ایران، ورای تمامی موارد ذکر شده در سطور بالا ، عاملی که باعث می شود با وجود مشکلات و موانع بسیار بر سر راه این صنعت در کشور همچنان به فعالیت ادامه دهیم تنها فراهم کردن اوقاتی خوش و گذراندن چند روزی بدون استرس و فکر کردن به مشکلات و دغدغه های مختلف برای هموطنان عزیزمان می باشد.
آژانس مسافرتی جزر و مد گشت آسیا و سایت گردشگری  تحت مجوز شماره 14404/ت23203 صادر شده از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و با رعایت تمامی موازین قانونی فعالیت می نماید. تمام سعی ما بر این است تا بتوانیم در حد توان خود ایامی خوش و مفرح برای هموطنان عزیزمان فراهم نموده و برای تمامی فعالین این عرصه در کشور در حد نام خود آبرو کسب نماییم.
از شما همراهان نیز استدعا داریم با بیان انتقادات و پیشنهادات خود ما را در این عرصه یاری و همراهی نمایید.
همچنین می توانید با ما تماس گرفته و برای سفرتان مشاوره بگیرید.
تور ارمنستان و تور گرجستان از تخصص های ماست....
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 18:15