تبلیغات در گوگل | بلاگ

تبلیغات در گوگل

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تبلیغات در گوگل چیست ؟
تبلیغات در گوگل ؛ حتماً تا حالا در صفحه های نتایج جست‌ و جوی گوگل دیده اید که در بالای نتایج، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شود.
این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده اند. قابلیت‌های ادوردز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحه‌ی نتایج جست‌جوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده تر است.
گوگل ادوردز سرویس تبلیغاتی اصلی گوگل و تبلیغات منبع درآمد اصلی این شرکت است. در سال ۲۰۱۱ ۹۶٪ در آمد گوگل از تبلیغات بوده است. سرویس ادوردز به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت‌هایشان بر حسب رتبه ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ها اختصاص داده است در نتایج جست‌جو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل برای کاربرانی که جست‌جوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.

به این ترتیب صاحبان وب‌سایت‌ها می‌توانند با هزینه هایی به نسبت کم وب‌سایت و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهند. ممکن است شما در نتایج جست‌جو جایگاه خوبی نداشته باشید اما اگر به وب‌سایت و قابلیت تجاری خود اطمینان دارید می‌توانید با قدری هزینه در اولین صفحه‌ی نتایج جست‌جو حتا اولین وب‌سایتی باشید که کاربر با آن مواجه می‌شود. باقی کار با شما و کیفیت وب‌سایت و خدمات‌تان است که باید اعتماد مشتری را بتوانید جلب کنید.
 
با توجه به استفاده بیش از ۸۰ درصد کاربران اینترنت در ایران و جهان از موتور جستجوی گوگل، میتوان از گوگل برای تبلیغات استفاده نمود.
جهت انجام تبلیغ در گوگل از نرم افزار (Google Adwords) استفاده مینماییم.
با تبلیغات در گوگل سایت شما حتی اگر تازه راه اندازی شده باشد در صفحه نخست قرار خواهد گرفت و به کاربرانتان این امکان را میدهد تا به راحتی از هر مکانی و به صورت کاملا هدفدار و با صرف کمترین هزینه ، شمارا در صفحه نخست بیابند.

تبلیغات در گوگل با سئو و بهینه سازی وب سایت متفاوت بوده و در کمتر از ۱ روز سایت شما در نتایج اول گوگل نمایش داده میشود...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 6 فروردين 1397 ساعت: 23:47