مهاجرت به کانادا | بلاگ

مهاجرت به کانادا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مهاجرت به کانادا در سال های اخیر با دشواری هایی روبرو بوده است. برای مهاجرت به کانادا راه های مختلفی وجود دارد که شناخت بهترین راه برای شما بر عهده وکیل مهاجرت است. اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید بهترین پیشنهاد این است که از وکلای مجرب استفاده کنید. راه های مهاجرت به کانادا را می توان بدین صورت بیان کرد: مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به کانادا از طریق کار ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ، مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج ، مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی .
شرایط مهاجرت به کانادا، کشور کانادا یکی از برترین کشورها از لحاظ علم و تکنولوژی در جهان محسوب می شود. این کشور در سال ۲۰۱۷ توانست رتبه دوم بهترین کشور دنیا را از لحاظ کیفیت زندگی از آن خود کند. این وضعیت در نتیجه برنامه ریزی های بلند مدت دولت های کانادا در این کشور به وجود امده است.
کشور کانادا با وجود اینکه دومین کشور پهناور از لحاظ مساحت و چهارمین کشور پهناور از لحاظ خشکی محسوب می شود تنها دارای حدود ۳۵ میلیون نفر جمعیت است. از این جمعیت ۳۵ میلیون نفری چهار پنجم آنها در شهرهایی زندگی می کنند که کمتر از ۱۵۰ کیلومتر با مرز آمریکا فاصله دارند.
کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است. بر اساس اعلام اداره مهاجرت کانادا این کشور در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۰۰ هزار نفر مهاجر پذیرفته است. طبق پیش بینی اداره مهاجرت کانادا این تعداد در سال آینده به ۴۰۰ هزار نفر خواهد رسید....
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : شنبه 11 فروردين 1397 ساعت: 1:29