کرم سیکالفیت + عوارض کرم سیکالفیت و قیمت | بلاگ

کرم سیکالفیت + عوارض کرم سیکالفیت و قیمت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کرم سیکالفیت برای صورت

خرید اینترنتی کرم سیکالفیت-کرم سیکالفیت برای جای جوش

کرم سیکالفیت برای جای بخیه-مدت استفاده از کرم سیکالفیت

پوست بدن شما با استفاده از علائمی نظیر خشکی، زبری و زخم، به شما می‌گوید که احتیاج به کمک دارد. وقتی‌که پوست شما به دلیل وزش باد یا آلرژی و یا هر دلیل دیگری، ملتهب و آسیب‌دیده می‌شود، رنگ آن به دلیل هجوم خون و سلول‌های ایمنی که برای ترمیم آن قسمت آسیب‌دیده در آن نقطه جمع می‌شوند، به قرمزی می‌گراید.

کرم سیکالفیت

التهاب و قرمزی ایجادشده ناشی از لیزر درمانی، لایه‌برداری شیمیایی، درم ابریشن، الکترولیز، اشعه درمانی و اپیلاسیون و همچنین آسیب‌های سطحی و عمقی ایجادشده در اثر تغییرات آب و هوایی، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض تابش اشعه ماوراءبنفش و مادون‌قرمز نور خورشید و رژیم تغذیه‌ای نامناسب نیاز به درمان فوری و ترمیم پوست آسیب‌دیده داشته و در صورت عدم اقدام مؤثر احتمال ایجاد لک، اسکار و یا عفونت‌های جلدی وجود خواهد داشت. استفاده از ترکیبات ترمیم‌کننده و بازسازی‌کننده جهت کمک به ترمیم بهتر و جلوگیری از تولید بافت اسکار که در اثر اعمال جراحی و زیبایی ایجاد می‌گردد و همچنین بهبود سریع‌تر سوختگی‌ها و التهابات ناشی از اشعه ماوراءبنفش و مادون‌قرمز نور خورشید ضروری می‌باشد.

استراتوم کورنئوم (Stratum Corneum) مهم‌ترین لایه اپیدرم (لایه سطحی پوست) بوده که با جلوگیری از نفوذ عوامل مضر به داخل و همچنین کاهش نفوذپذیری عوامل آلرژی‌زا سبب حفظ ساختار طبیعی سلول‌های پوست می‌گردد. با افزایش سن، قدرت ترمیم و بازسازی طبیعی پوست توسط این لایه، به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد و درنتیجه، استفاده از مواد ترمیم‌کننده جهت مراقبت از پوست و جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی بر آن در سنین بالاتر ضروری هست.

آب چشمه اون، هدیه طبیعت به پوست‌های حساس

ویژگی‌های سودمند آب چشمه اون در قرن هجدهم به‌صورت تصادفی کشف شد و مدت‌های طولانی بود که این راز زیبایی در دل طبیعت پنهان مانده بود.

هرچند که چشمه آب گرم اون هنوز تمام رازهای خود را آشکار نساخته است، اما گروه Pierre Fabre در لابراتوارهای درماتولوژیک اون بیش از سی سال است که با انجام تحقیقات گسترده در این زمینه، پرده از بیشتر این رازها برداشته‌اند و بر علت سودمندی آب این چشمه برای پوست‌های حساس یا پوست‌هایی که در اثر بیماری حساس شده‌اند، واقف گشته‌اند.

آب چشمه اون از محل سرچشمه، پاک، ثابت و بدون ناخالصی از سطح زمین بیرون می‌آید و ازآنجا تحت شرایط کاملاً کنترل‌شده مستقیماً به دو سمت مرکز آب‌درمانی و واحد تولید مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها که محل تولید محصولات مراقبت از پوست لابراتوارهای اون می‌باشد، جاری می‌شود.

آب چشمه اون با عبور آرام از اعماق کوه‌های Cevennes در مدتی بیش از 40 سال، غنی از مواد معدنی و نایاب می‌باشد. این آب در پایان سفر طولانی خود، به‌وفور و بدون ناخالصی از محل سرچشمه بیرون می‌آید و مملو از ویژگی‌های التیام‌بخش، تسکین‌بخش و ضدالتهاب می‌باشد.

 ترکیبات پایدار بی‌نظیر

•دارای املاح معدنی بسیار کم به میزان 266 میلی‌گرم در لیتر

•حاوی بی‌کربنات، کلسیم و منیزیم

•کلسیم و منیزیم به نسبت 2

•سرشار از سیلیکات به میزان 10/6 میلی‌گرم در لیتر

•بسیار غنی از عناصر کم‌مقدار مانند مس و روی و …

•دما در سرچشمه به میزان 21 درجه سلسیوس

•ویژگی‌های التیام‌بخش، تسکین‌بخش و ضدالتهاب

•کاهش واکنش سلولی در پوست‌های حساس نسبت به مواد آلرژی‌زا

•بهبود کیفیت سطح پوست

کرم ترمیم‌کننده سیکالفیت اون

این کرم ترمیم‌کننده از عفونت پوست جلوگیری کرده و به دلیل داشتن سولفات مس و زینک به سریع‌ترین و بهترین شکل، پوست را التیام می‌بخشد. سوکرافیلت میکرونایزد موجود در آن نه‌تنها پوست را تسکین می‌کند بلکه به بازسازی بافت‌های آن کمک می‌کند. از این کرم می‌توان در موارد دیگری همچون ترک‌خوردگی پوست، اگزمای بدون تراوش، بخیه، زخم بستر، سوختگی، خراش روی پوست استفاده کرد. این محصول بدون پارابن، ضدالتهاب و آلرژی بوده و برای استفاده بچه‌ها و بزرگسالان مناسب است.

محصول مراقبت از پوست سیکالفیت Cicalfate حاوی ترکیبات فعال التیام‌بخش و ترمیم‌کننده است که تأثیرات بسیار سودمند آن به اثبات رسیده است. این مواد موجب ترمیم سریع و باکیفیت بالای پوست می‌شود و برای مصرف پوست‌های حساس مناسب است.

کرم بازسازی‌کننده و ترمیم‌کننده پوست دارای فرمولاسیون جدید و منحصربه‌فرد، با تحریک فرایند تجدید ساختار سلولی و ممانعت از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها سبب تسریع در ترمیم بریدگی‌ها و زخم‌های سطحی گردیده، التهابات ناشی از آفتاب‌سوختگی و سولاریوم را کاهش داده و به بهبود بیماری‌های پوستی نظیر اگزما، درماتیت آتوپیک و سایر درماتیت ها کمک شایانی می‌نماید.

در این فراورده از کمپلکس مواد التیام دهنده معدنی و گیاهی به همراه ویتامین‌ها و مواد نرم‌کننده سازگار باپوست‌های حساس و آسیب‌دیده جهت عملکرد مؤثر استفاده گردیده و به‌منظور جلوگیری از ایجاد حساسیت‌های احتمالی اسانس در ترکیب آن به کار نرفته است. مواد مؤثر موجود در این کرم به شرح ذیل می‌باشند

سوکرالفیت (Sucralfate)

بااتصال به پروتئین‌های موجود در غشاء سلول‌های آسیب‌دیده، افزایش میزان پروستاگلاندین و اثر بر فاکتورهای رشد اپیدرم و فیبروبلاست EGF و bFGF بازسازی بهتر و سریع‌تر بافت‌های آسیب‌دیده را موجب می‌شود. سازگاری مناسب این ماده باپوست‌های حساس از ایجاد التهابات و حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌نماید و اثرات آنتی باکتریال قابل‌توجه سوکرالفیت، بهبود سریع‌تر زخم‌ها را سبب می‌گردد.

عصاره میموزا (Mimosa Tenuiflora Extract)

که از گیاهی به همین نام به دست می‌آید دارای خواص باکتریواستاتیک می‌باشد. این عصاره با بهبود گردش خون، تسهیل تقسیمات سلولی و تقویت نمودن مویرگ‌های خونی سبب بازسازی سریع‌تر پوست گردیده و به کمک تانین ها و فلاونیدهای موجود در ساختار خود از ایجاد آلرژی جلوگیری نموده و موجب بهبود اپیتلیزاسیون (Epithelization) یا فرایند تجدید ساختار سلول‌های پوست می‌شود.

روی (Zinc)

ترکیبات روی از دیرباز با توجه با توجه به اثرات ضد حساسیت‌زایی و بازسازی‌کنندگی خود در درمان پوست‌های آسیب‌دیده مورداستفاده بوده است. حساسیت‌های پوستی در اثر اتصال ترکیب‌های پیچیده و یا ساده دارای ساختارهای پروتئینی و یا فاقد پروتئین به سلول‌های مخاطی موجود در سطح پوست و یا غشاء مخاطی پدید می‌آیند که یون‌های روی از این اتصالات جلوگیری نموده و سبب کاهش حساسیت و التهابات پوستی می‌گردند.

اکسید روی (Zinc Oxide)

با افزایش سرعت اپیتلیزاسیون در زخم‌های پوستی، کاهش التهابات پوست و جلوگیری نمودن از رشد باکتری‌ها و کمک به سنتز کلاژن سبب تسریع فرایند بازسازی سلول‌های پوست می‌گردد.

سولفات روی (Zinc Sulfate)

که یک نمک معدنی می‌باشد به‌عنوان یک ماده قابض سبب بهبود ساختار پوست گردیده و خواص آنتی باکتری آن نیز از رشد و تکثیر میکرو ارگانیسم‌های مضر در پوست جلوگیری می‌نماید.

گلوکونات روی (Zinc Gluconate)

ساخت پروتئین‌های ضروری از قبیل کراتین، کلاژن و الاستین را تسریع نموده و درنتیجه موجب بهبود روند بازسازی سلولی می‌گردد، همچنین با جلوگیری از رشد باکتری‌ها در ترمیم سریع زخم‌ها بسیار مؤثر خواهد بود.

 مس (Copper)

ترکیبات مس از زمان‌های گذشته جهت مقابله با میکروب‌ها مورداستفاده بوده است و دارای خواص آنتی باکتریال ویژه‌ای می‌باشند. ترکیبات مس اثرات مثبت و منحصربه‌فردی را در مراحل اولیه ترمیم بافت‌های پوستی ایجاد می‌نمایند.

سولفات مس (Copper Sulfate)

 با جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها به بهبود زخم‌ها و التهابات پوستی یاری نموده و با تسریع فرایند تجدید ساختار سلولی جایگزینی سلول‌های جدید به‌جای سلول‌های فرسوده را سبب می‌گردد. مطالعات صورت گرفته اثرات مثبت این ماده را در کاهش آسیب‌های دمایی (Thermal Damage) ناشی از لیزر اثبات نموده است.

اسید هیالورونیک (Hyaluronic Acid)

با کمک به حفظ رطوبت پوست موجب نرمی و بهبود انعطاف‌پذیری آن می‌شود. این ماده خاص که به مقدار فراوان در ماتریکس بین سلول‌های پوست سالم موجود می‌باشد با پر نمودن فواصل بین سلولی و حفظ آب موجود در این مکان‌ها، از پوست مراقبت کرده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌نماید.

آلانتوئین (Allantoin)

سبب افزایش پوسته ریزی و تجدید ساختار سلول‌های پوست شده و خاصیت ضدالتهابی آن به بهبودی سریع‌تر پوست‌های آسیب‌دیده کمک شایانی می‌نماید.

بیزابولول (Bisabolol)

موجود در کرم بازسازی‌کننده هیدرودرم با اتکا به خواص ضدالتهابی خود سبب التیام پوست‌های حساس شده و با جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها و به کمک مقادیر بالای پانتنول موجود در ساختار خود سبب ترمیم سریع‌تر صدمات پوستی می‌شود.

گلیسیرین یک مرطوب‌کننده سازگار باپوست می‌باشد که با جذب آب بر سطح پوست اثر خود را اعمال نموده و سبب لطافت و نرمی پوست می‌گردد. این ماده با ایجاد توازن در میزان آب موجود در ماتریکس بین سلولی موجب پایداری ساختار پوست شده و بهبود عملکرد سایر چربی‌های مفید موجود در پوست را نیز سبب می‌شود.

ویتامین E جهت مقابله با تشدید و خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد در ترکیب این فراورده به‌کاررفته است. رادیکال‌های آزاد محصول پر اکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً درنتیجه تابش اشعه ماورای بنفش و مادون‌قرمز بر پوست ایجاد می‌شوند. این ویتامین با جلوگیری از تشکیل و خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد از بروز اثرات مخرب آن‌ها ممانعت به عمل‌آورده و از تشکیل چین‌وچروک‌های سطحی پوست جلوگیری می‌نماید.

ویژگی‌ها

•مناسب برای التهاب پوست‌هایی که ترشح ندارند.

•ضد باکتری، ضد قارچ و ضد پروتوزوا

•التیام‌بخش، تسریع‌کننده بهبود انواع زخم

•جلوگیری از ماندن جای زخم و ضدالتهاب

•برای پوست‌های تحریک‌شده و ادرار سوختگی

•برای بعد از اعمال درماتولوژیک (مانند پیلینگ، لیزر درمانی و اعمال جراحی و …) توصیه می‌شود.

•ضدعفونی‌کننده زخم‌ها، بخیه و بعد از اعمال جراحی

•فرمول غنی و فواید خاص هر یک از ترکیبات فعال این محصول، قدرت درمانی آن را در ترمیم پوست با داشتن ویژگی‌های ضد باکتری، التیام بخشی و پوشش بالا افزایش می‌دهد.

 •با تسکین پوست، روند درمانی ترمیم پوست را بهینه می‌کند.

•فاقد عطر، الکل و مواد نگه‌دارنده

•مناسب برای پوست‌های حساس بزرگسالان، کودکان و نوزادان

موارد مؤثر

آب اون، سوکرالفیت (ترمیم‌کننده و ضدالتهاب)، زینک اکسید (ضدالتهاب)، سولفات مس و سولفات روی (آنتی باکتریال و ضد قارچ)

روش مصرف

لایه ضخیمی از کرم را روی ناحیه آسیب‌دیده قرار دهید. پس از تمیز کردن زخم روزی 1 تا 2 بار قابل‌استفاده است.

قیمت محصول نیز از 30 هزار تومان الی 80 هزار تومان می باشد

منبع:digiziba.com

مطالب مرتبط:

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 20 فروردين 1397 ساعت: 15:39