آیا میتوان دوربین مدار بسته با وب کم درست کرد؟ | بلاگ

آیا میتوان دوربین مدار بسته با وب کم درست کرد؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

احتمالا بعد از اطلاع از قیمت دوربین های مداربسته یا برای دوری از پیچیدگی های سیستم مداربسته به این فکر افتاده اید که از وب کم خود به جای دوربین مداربسته استفاده کنید در این مطلب به این موضوع اشاره می کنیم که تفاوت اصلی دوربین های مداربسته و وب کم در چیست.

چرا دوربین های مداربسته با کیفیت تصویر حتی متوسط اینقدر پر هزینه هستند؟
دلیل اصلی این موضوع در چیپ تصویر خاص این دوربین هاست. این موضوع بزرگترین تفاوت بین وب کم، دوربین های فیلم برداری و دوربین های مداربسته را ایجاد می کند. ابتدا باید به کاربری هر یک از این دوربین ها توجه کنید.

وب کم یا دوربین عکس برداری برای این ساخته شده تا برای مدتی محدود تصاویر را با کیفیتی مناسب ضبط کند. چیپ تصویر این دوربین حساس تر از آن است که برای مدت طولانی تصویر ایجاد کند پس در صورتی که شما از مدت استاندارد تصویر برداری تجاوز کنید احتمال آسیب دیدن پیچ تصویر وجود دارد. این آسیب دیدگی خود را به صورت افزایش نویز الکترونیکی یا تغییر رنگ های دوریبن نشان می دهد.

دیگر مزیت های دوربین های مداربسته نسبت به وب کم
دوربین های مداربسته معمولا طوری ساخته می شوند که بتوانند یک تصویر با ثبات را در سخت ترین شرایط نوری و آب و هوایی ایجاد کنند. موضوعاتی مانند ضد نور شدن تصویر، کم بودن نور محیط، شرایط بد آب هوایی معمولا تاثیر به مراتب کمتری روی تصویر این دوربین ها می گذارد....
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 1 تاريخ : جمعه 24 فروردين 1397 ساعت: 3:02