پرطرفدارترین صندل‌های تابستانی دخترانه | بلاگ

پرطرفدارترین صندل‌های تابستانی دخترانه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

با شروع فصل تابستان وقت آن رسیده که خانم های شیک پوش و با سلیقه بدنبال خرید صندل‌های زیبای تابستانه بروند. اما نکاتی درباره خرید صندل تابستانه مناسب وجود دارد و نکته قابل توجه این است که صندل ها انواع مختلفی دارند و کاربری آنها باهم متفاوت است. 
انواع صندل‌های دخترانه 
1. مول ها:
از انواع پاشنه بلند تا صندل‌های پوشیده شده در قسمت جلو مول ها در شکل‌های متنوعی وجود دارند. اینکه بخواهید آن‌ها را با شلوار جین ترکیب کنید یا پیراهن‌های بلند خنک تابستانی به سلیقه خودتان بستگی دارد اما مول‌ها با هرترکیبی عالی میشوند.  انواع تخت مول‌ها با طرح های گل گلی در چند سال اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است میتوانید این سبک مول را با کیف هم طرح و رنگش ست کنید. شاپیلا
2.صندل‌های حلقه دار روی شصت پا:
این سبک صندل ها مخصوص روزهای گرم تابستانی هستند. با اینکه مدل های قبلی این نوع صندل ها نیز امروزه مورد استفاده قرار میگیرند اما مدل های براق و صیقلی آنها که معمولا قسمت رویی از جنس چرم است امروزه بیشتر استفاده میشود و جذابیت بیشتری نسبت به مدل های قبلی دارد.
این نوع صندل‌ها صندل های حلقه انگشتی نیز نام دارند. اگر قصد پوشیدن جوراب را ندارید و نمیخواهید برای مدت طولانی راه بروید این صندل‌ها انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود.
ادامه مطلب در:خرید صندل زنانه...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 30 تاريخ : چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت: 19:46