جدیدترین عکسهای تماشاگران زن و مرد بازی ایران و مراکش 2018 | بلاگ

جدیدترین عکسهای تماشاگران زن و مرد بازی ایران و مراکش 2018

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بازی به وقت ایران ساعت 19:30 شروع شد، در این بازی چهره هایی از هنرمندان عرصه موسیقی و بازیگری نیز حضور چشمگیری داشتند

اسامی بازیکنان تیم ملی ایران :

علیرضا بیرانوند
احسان حاج صفی
روزبه چشمی
مرتضی پورعلی گنجی
رامین رضاییان
مسعود شجاعی
امید ابراهیمی
وحید امیری
کریم انصاری فر
علیرضا جهانبخش
سردار آزمون

تعویض ها :

طارمی به جای مسعود شجاعی

مجید حسینی به جای امید ابراهیمی (مصدوم)

سامان قدوس به جای علیرضا جهانبخش (مصدوم)

عکسهای تماشاگران زن ایرانی

ملی پوشان ایران موفق شدند با شکست طلسم ۲۰ ساله، سه امتیاز شیرین را در آخرین دقیقه بازی به حساب خود واریز کردند.
ملی پوشان فوتبال ایران در اولین دیدار خود، عصر امروز به میدان رفتند و پس از نود دقیقه پرحرارت و پر از التهاب موفق شدند از روی گل به خودی مدافع حریف در دقیقه ۵+۹۰ به سه امتیاز مهم و البته شیرین دست پیدا کنند تا با شکست مراکشی ها اولین بازی خود را با موفقیت به اتمام برسانند.

پیروزی شیرین ملی پوشان ایران با تلاش همه بازیکنان تیم ملی اتفاق افتاد اما در این میان می توان چند بازیکن را بهتر از سایرین دانست. علیرضا بیرانوند در این دیدار به خوبی توانست دروازه خود را بسته نگه دارد او برای این کار دو سیو دیدنی به نمایش گذاشت.
امید ابراهیمی هم یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی محسوب می شود. هافبک دفاعی تیم ملی که در دقایق پایانی به دلیل مصدومیت جای خود را به بازیکن دیگری داد هم در جنگندگی و هم در راه انداختن برنامه های هجومی تیم ملی موفق ظاهر شد.
وحید امیری نیز یکی از دونده ترین بازیکنان تیم ملی در این دیدار بود. او بارها با حرکات خود توانست حملات تیم ملی را برنامه ریزی کند و بارها با ممانعت از حملات مراکشی ها مدافعان را از شر حملات حریف برهاند.
مرتضی پورعلی گنجی نیز به عنوان یکی از دو مدافع میانی تیم ملی به خوبی توانست از عهده وظایف خود بربیاید. او که در زمان ارسال ضربات ایستگاهی جلو می رفت هم در حملات و هم در دفاع موفق شد بازی موثری از خود به نمایش گذاشت.

اتفاق ویژه :

پیروزی تیم ملی در دیدار امروز اتفاقات ویژه فراوانی در خود داشت که کسب پیروزی پس از ۲۰ سال را می توان مهم ترین آن دانست. این برد بعد از پیروزی مقابل تیم ملی آمریکا دومین برد تیم ملی در تمامی ادوار جام جهانی است.
گل به خودی مراکشی ها دیرترین گل به خودی است که در تاریخ جام های جهانی به دست آمد و بدین ترتیب دیرترین گلی که در تاریخ جام های جهانی به ثمر رسید سه امتیاز شیرین برای تیم ملی ایران به دنبال داشت.

نیمه اول

ایران شروع نا امید کننده ای داشت، آنها به شدت تحت تاثیر بازیکنان مراکشی قرار گرفته بودند و بیشتر دقایق بازی را به دفاع پرداخت و باید گفت خوش شانس بودیم گلی دریافت نکردیم

در دقایق پایان بازی یکی دو موقعیت برای ایران پیش آمد که در بهترین آن سردار آزمون در موقعیت عالی می توانست دروازه تیم را باز کند که ناکام ماند

نیمه دوم

بازی در 45 دقیقه دوم برای ایران امیدوار کننده شروع شد

مالکیت توپ به نفع ایران بهتر بود و چندین موقعیت نیز بدست آوردند که ثمری نداشت و بازی در بیشتر مواقع پایاپای پیش رفت، در این نیمه دو بازیکن بخاطر مصدومیت تعویض شدند

مقامات عالی ایران از جمله سفیر ایران در ورزشگاه حاضر بودند. همچنین مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان شب گذشته (پنج‌شنبه) به سن پترزبورگ رفت تا بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را از نزدیک نظاره‌گر باشد. محمود اسلامیان تنها عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال است که تاکنون به سن پترزبورگ آمده تا بازی تیم‌ ‌ملی را از نزدیک ببیند. همچنین علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال هم قرار است در ورزشگاه سن پترزبورگ حاضر شود و بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران را از نزدیک تماشا کند. سرشناس‌ترین غایب ایران در این مسابقه مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال خواهد بود.

شیخ سلمان، رییس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز قرار است بازی ایران و مراکش را از نزدیک ببیند. شیخ سلمان روز گذشته شاهد باخت سنگین عربستان مقابل روسیه بود و حالا امید دارد دیگر نماینده آسیا در بازی اول خود موفق شود.

*شش ساعت قبل از بازی ترافیک سنگینی در خیابان‌های مرکزی و منتهی به ورزشگاه زنیت آره‌نا ایجاد شده بود.

تدابیر امنیتی شدیدی در اطراف ورزشگاه زنیت آره‌نا حکم‌فرما است، از شعاع پنج کیلومتری این استادیوم پلیس کلیه خیابان‌ها را بسته و اجازه عبور و مرور به ماشین‌های شخصی را نمی‌دهد و تنها ماشین‌هایی که مجوز عبور و مرور در این محدوده را داشته باشند حق تردد دارند.

همچنین در هر ۵۰۰ متر یک گیت پلیس راهنمایی و رانندگی حضور دارد و داوطلبان همکاری با فیفا مردم را راهنمایی می‌کنند تا ماشین‌ها ترافیک در اطراف ورزشگاه ایجاد نکنند خیابان‌های منتهی به ورزشگاه خالی است و عملا ماشین‌هایی وارد این محدوده می‌شوند که مجوز ورود دارند و قصد جابه جایی بازیکنان و افراد مختلف را بر عهده گرفته‌اند.

بازیکنان ملی‌پوش کشورمان با گرمکن‌های قرمز رنگ وارد ورزشگاه شدند. سردار آزمون و رامین رضاییان همراه با یکدیگر به زمین چمن آمده و در جو ورزشگاه قرار گرفتند. تعدادی از بازیکنان تیم ملی با هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه عکس یادگاری گرفتند.

اسکوربورد ورزشگاه رختکن تیم‌های ایران و مراکش را نشان داد و جالب اینجاست که پس از نشان دادن رختکن ایران هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه به شدت تیم ملی کشورمان را تشویق کردند.

موسیقی‌های شاد و ورزشی در ورزشگاه سن‌پترزبورگ پخش می‌شد.

عکس سالار عقیلی و شهرداد روحانی در ورزشگاه

علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و امیر عابدزاده همراه با هم به زمین آمده و مشغول گرم کردن شدند.

* اسکوربورد ورزشگاه خلاصه‌ای از مراسم برترین‌های فیفا در لندن را برای تماشاگران پخش کرد.

* مادر سردار آزمون در ورزشگاه حضور داشت و پسرش را در آغوش گرفت.

*دروازه‌بان‌های ایران با تشویق شدید هواداران ایرانی وارد زمین شدند. بازیکنان مراکش ۴۵ دقیقه پیش از شروع بازی وارد زمین شدند و بازیکنان ایران نیز با لباس آبی و شورت سفید به زمین مسابقه آمدند.

* زمانی که گوینده ورزشگاه اسامی بازیکنان را اعلام کرد، تماشاگران به شدت بازیکنان ایران را مورد تشویق قرار دادند.

*هلی کوپتر امنیتی ساعت ها قبل از آغاز بازی بالای ورزشگاه گردش داشت. به نظر می رسد در این دوره سخت گیری بیشتری برای ورود وسایل به داخل ورزشگاه اعمال شده است.

* تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران عصر امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، مسعود شجاعی، امید ابراهیمی، وحید امیری، کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون برابر مراکش به میدان خواهد رفت.

*مونیر الکجویی(نومانسیا اسپانیا)، مهدی بن عطیه(یوونتوس)، رومن سایس(ولور همپتون انگلیس)، اشرف حکیمی(رئال مادرید)، امین حارث(شالکه ۰۴)، یونس بلهندا(گالاتاسرای)، مبارک بوصوفا(الجزیره امارات)، کریم الاحمدی(فاینورد)، حکیم زیاش(آژاکس)، نورالدین امرابات(لگانس اسپانیا) و ایوب الکعبی(اسپورتیو مراکش) ۱۱ بازیکنی هستند که باید برابر ایران قرار می گیرند.

*در ابتدای بازی حبیب زیاش روی کرنر در موقعیت خوبی قرار گرفت و ایران شانس آورد که این بازیکن نتوانست به خوبی به توپ ضربه بزند. بلهندا دومین ضربه خطرناک مراکش را روانه دروازه ایران کرد و با خوش شانسی ضربه او دقت لازم را نداشت.

*مسعود شجاعی اولین کارت زرد این دیدار را کسب کرد هرچند که چشمی یک تذکر جدی از داور دریافت کرد.

*حدود 30 هزار تماشاگر ایرانی در ورزشگاه حاضر هستند و بیشتر از مراکشی ها ایران را تشویق می کنند. این ورزشگاه 60 هزار نفری است و تقریبا 5 هزار صندلی خالی است.

*در ادامه حملات مراکش این تیم روی یک ضربه آزاد موقعیت عالی گلزنی داشت که با اشتباه سردار آزمون نزدیک بود ایران گل بخورد اما بیرانوند توپ را گرفت. موقعیتی که خیلی خطرناک بود.

*در دقیقه 20 اولین حمله جدی ایران صورت گرفت و کریم انصاری فرد در یک موقعیت خوب توپ را از دست داد و بازیکنان مراکش توپ را به اوت زدند.

*داور چهارم این دیدار به خاطر هیجان نیمکت نشینان ایران و بلند شدن آن ها از جمله مارکا آقاجانیان و کی روش تذکر جدی داد.

*کی روش به خاطر کارت زرد ندادن به زیاش در صحنه خطا روی وحید امیری به داور اعتراض کرد و دوباره از داور چهارم تذکر دریافت کرد.

*کریم الاحمدی در دقیقه 34 در روی ضدحمله ایران روی سردار آزمون خطا کرد و کارت زرد را دریافت کرد.

*تیم ایران تا دقیقه 39 هیچ ضربه در چارچوب نداشت و مراکش 2 ضربه را داخل چارچوب زده بود.

*در حالی که رضاییان برای انداختن اوت کنار زمین بود، با اعتراض جهانبخش همراه شد.

* از دقیقه 33 کی روش به سه بازیکن ایران دستور داد که از روی نیمکت بلند شوند و بدن هایشان را گرم کنند. سامان قدوس، میلاد محمدی و مهدی طارمی در کنار زمین مشغول گرم کردن بدن های خود هستند.

* رنارد سرمربی مراکش بعد از اینکه تیمش تحت فشار حملات ایران قرار گرفت به روی نیمکت رفت و قبل از آن مدام کنار زمین حضور داشت.

* سردر آزمون از دقیقه 36 دچار مصدومیت شد و احتمال تعویض او وجود دارد.

*بهترین بخت ایران در دقیقه 43 به دست آمد جایی که آزمون روی پاس جهانبخش با دروازه بان تک به تک شد اما نتوانست دروازه را باز کند. توپ برگشتی را هم که جهانبخش روانه دروازه کرد با عکس العمل دروازه بان همراه شد.

* این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

* در پایان نیمه اول آمارها متعادل تر شد و دو تیم دو ضربه در چارچوب داشتند. هردو تیم هم 8 حمله داشتند. مراکش 3 و ایران یک ضربه کرنر را زدند. نکته جالب اینکه تعداد پاس های ایران در نیمه اول به 100 نرسید و شاگردان کی روش 96 پاس دادند و مراکش 242 پاس را به هم دادند. هردو تیم 51 کیلومتر را در نیمه اول دویدند.

* در نیمه دوم بازی متعادل تر بود. با سخت گیری داور در همان ابتدای نیمه دوم جهانبخش کارت زرد گرفت.

*در دقیقه 64 خطای زیاش روی احسان حاج صفی فقط با تذکر داور همراه شد ولی به او کارتی نداد.

* شجاعی کاپیتان تیم ملی در دقیقه 66 جای خود را به مهدی طارمی داد.

*مجید حسینی به خاطر مصدومیت امید ابراهیمی از ناحیه دنده به جای او میدان آمد.

*در دقیقه 79 بیرانوند شوت خطرناک زیاش را به کرنر فرستاد.

*در ادامه بدشانسی های ایران در این بازی علیرضا جهانبخش به دلیل گرفتگی از میدان خارج شد. کی روش سامان قدوس را به جای او به میدان فرستاد.

* در حالی که داور 6 دقیقه زمان اضافه برای این بازی اعلام کرد. در این دقایق جنجالی بین دونیمکت رخ داد که با دست دادن کی روش و رنار به پایان رسید.

کریم انصاری فرد هم کارت زرد گرفت.

* روی ارسال زیبای حاج‌صفی، مدافع مراکش به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد تا دیدار یک بر صفر شود.

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 14 تاريخ : شنبه 26 خرداد 1397 ساعت: 20:15