طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه!

ساخت وبلاگ
چکیده : وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت با... با عنوان : طراحی سایت با وردپرس بدون یک ریال هزینه! بخوانید :
وردپرس بهترین انتخاب برای طراحی هر نوع سایتی است. کسانی که نمیخواهند یا نمیتوانند برای طراحی سایت با استفاده از وردپرس هزینه کنند میتوانند صاحب یک سایت حرفه ای با تمام ویژگیها و امکانات دلخواه خود شوند. یادگیری و استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس بسیار ساده است و علاوه براین نیاز به هیچ پیش زمینه یا دانستۀ قبلی ندارد.بسیاری از اشخاص فکر میکنند برای داشتن یک وبسایت جامع و ایمن باید با برنامه نویسی آنرا بسازند. اما چنین تفکری فقط باعث اتلاف هزینۀ شما میشود و امروز دیگر نیازی به اینکار نیست.
شما با استفاده از پلاگین های وردپرس هر امکان دلخواهی را میتوانید به سایت خود اضافه کنید. علاوه براین بیش از ۹۰% از افزونه های وردپرس رایگان هستند. شما با استفاده از پوسته های وردپرس میتوانید ظاهر وبسایت خودرا بنحو دلخواهتان تغییردهید. قالبها و پوسته های بسیار زیبایی برای وردپرس طراحی شده که بسیاری از آنها رایگان هستند و یا با هزینۀ بسیار اندک قابل تهیه می باشند.
آنچه از تمام اینها اهمیت بیشتری دارد این هست که پشتیبانی بسیار خوبی از این سیستم سایت ساز میشود. بسیاری از سایتها و انجمن های فارسی وجود دارند که سئوالات کاربران وردپرسی را جواب داده اند. محال است که شما سئوالی درمورد وردپرس داشته باشید و جواب آنرا با یک جستجوی ساده در اینترنت نتوانید پیدا کنید. سیموری خنج...
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 26 تاريخ : شنبه 26 خرداد 1397 ساعت: 20:15