سئو سیاه

ساخت وبلاگ
چکیده : سئو غلط / سیاه / منفی (Negative SEO) آن دسته تکنیک هایی می باشد که به کارگیری آن توسط گوگل ممنوع است... با عنوان : سئو سیاه بخوانید :
سئو غلط / سیاه / منفی (Negative SEO) آن دسته تکنیک هایی می باشد که به کارگیری آن توسط گوگل ممنوع است. مقابل سئو سیاه سئو مثبت قرار دارد.  هرکسی می داند که سئو مثبت یک سری قواعدی است که جایگاه سایت را در نقطه بالایی در گوگل حتی بالاتر از رقبا نگر می دارد. اما گاهی رقابت های نادرست و نا جوانمردانه ای را شاهد هستیم که بسیار غیر اخلاقی بوده و باعث می شود که جایگاه رقیب را از نتایج گوگل پایین بیاورد. هر از گاهی ما شاهد تغییراتی در نتایج سئو، لینک ها، محتوا، رفتار کاربر در اثر فعالیت های سئو سیاه هستیم. در حال حاضر این روش قدرت لازم برای اعمال تغییرات در صفحه نتایج گوگل را دارد ولیاین تکنیک در اینده نه چندان دور کارایی خود را در سئو از دست می دهد.
برخی بر این باورند که سئو منفی  اصلا وجود یا امکان ندارد. ولی دی این میان کسانی هستند که این کار را میکنند و حتی جزو افتخاراتشان است. در اصل می توامن گفت که گوگل چندین بار اعلام داشته است که سئوی منفی حقیقت ندارد. شاید این بدلیل آن است که افراد برسرشت و بد طینت و بیفرهنگ را برای این موضوع تشویق نکرده باشد. ولی در سال ۲۰۰۷ ما شاهد بودیم که مت کاتس Matt Cutts (مهندس نرم افزار گوگل) در مقاله ای که در سایت فوربز Forbes منتشر شد. گفت که استفاده از لینک برای کاهش رتبه حریف امر غیر ممکنی نیست. ولی انجام آن بسیار سخت است. و حرفه ای ها می توانند انجامش دهند. نه افراد معمولی. تور ارزان دبی  ، تور دبی ، تور لحظه آخری دبی، تور باکو ، تور زمینی باکو ، سفر دبی ، سفر باکو ، ویزا دبی ، دبی ، باکو ما در سئو بخوبی میدانیم که عملکرد ضعیف و منفی در سئو می‌تواند به جایگاه شما در نتایج جستجو آسیب وارد کند، چند نمونه از عملکرد های ضعیف را با هم مرور کنیم.  1 اگر به وب‌سایت‌های بی‌کیفیت لینک‌ بدهید 2 از سایت‌های بی کیفیت لینک بگیرید 3لینک های خارجی و نامرتبط بگیریم و دیگر موارد... رقبا می توانند با این کارها و رفتارهای این چنینی الگوریتم های گوگل را راضی کنند تا سایت مورد نظر (سایت شما) را در صفحات گوگل پایین آورند. البته که این موضوع هزینه بر است. اما با وجود این ها بسیار غیر منصفانه و غیر اخلاقی است. پس دور از ذهن نیست که شخصی این سئو مخرب را بر علیه سایت شما انجام دهد تا شما را از نتایج گوگل و مقام بالا داشتن حذف نماید. این روش های غیر اخلاقی علاوه بر هزینه باید بسیار هوشمندانه انجام شده باشد تا سایت های شما را از صحنه رقابت خارج کند. پس احتمالا این زیرکی و هوشمندانه بودن این کار آنقدر ظریف بوده که گوگل از تشخیص منفی بودن آن عاجز می ماند و این به ضرر سایت شماست. سیموری خنج...
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 8 تاريخ : دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت: 1:47