خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مریم + بازیگران سریال ترکیه ای مریم

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مریم + بازیگران سریال ترکیه ای مریم سریال مریم یکی از سریال های کشور ... با عنوان : خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مریم + بازیگران سریال ترکیه ای مریم بخوانید :

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مریم + بازیگران سریال ترکیه ای مریم

سریال مریم یکی از سریال های کشور ترکیه است که محصولا سال 2017 است و از شبکه کانال دی و جم سریز پخش می شود.

کارگردان این سریال Mustafa Şevki Doğan و نویسنده این سریال İlker Gürsoy می باشد و بازیگران آن Ayça Ayşin Turan , Furkan Andıç , Cemal Toktaş , Açelya Topaloğlu می باشند.

سریال مریم یکی از پرمخاطب ترین سریالهای پخش شده در سال ۲۰۱۷ می باشد. این سریال در ۳۰ قسمت پخش شد و قسمت پایانی آن در فصل بهار ۲۰۱۸ پخش شد.

بازیگران نقش اصلی سریال مریم آیچا آیشین توران و فورکان آندیچ هستند. آنها بازیگران موفق و با تجربه ای هستند که در سریال های مختلف دیگری نیز ایفای نقش کرده اند. اما این سریال نقطه پرتاب آنها در راه بازیگری شد.

ماجرایی هیجان انگیز و جالب دارد. داستان دختری که جز پسری که دوستش دارد و پدر خود کسی را در زندگی نداشته است. دختری که زندگی آرام او یک شبه زیر و رو شده و خود را در کابوسی وحشتناک می یابد.

مریم دختری بسیار خوش قلب، دوست داشتنی و مهربان است که پدرش یک مغازه شیرینی پزی دارد و مریم در زمانهای اوقات فراغتش به پدرش در پخت شیرینی کمک می کند.

او بخاطر پسری که دوستش دارد درگیر رازی بزرگ شده و مجبور میشود علاوه بر این رازی که در دل دارد، با مشکلاتی که برایش بوجود می آید، مبارزه کند.

سناریوی این سریال داستان عشق، نفرت، انتقام و دسیسه های پنهان است و ایفای نقش بازیگران موفق و سناریوی قوی این سریال بسیار موفقیت آمیز می باشد.

آیچا آیشین توران (Ayça Aysin Turan) در نقش مریم

فورکان آندیچ (Furkan Andic) در نقش ساواش سرگون

جمال تکتاش (Cemal Toktas) در نقش اوکتای

کنان آجار (Kenan Acar) در نقش گوچلو

سرنای آکتاش (Serenay Aktas) در نقش بورجو

آیچلیا توپالوغلو (Açelya Topaloglu) در نقش درین

بستمسو اوزدمیر (Bestemsu Özdemir) در نقش بلیز

اوگور چاوشوغلو (Ugur Çavusoglu) در نقش یوردال

دیلان تلکوک (Dilan Telkok) در نقش الا

بسته کانار (Beste Kanar) در نقش ناز

سما اوزتورک (Sema Öztürk) در نقش تولین

آیتن اونچوغلو (Ayten Uncuoglu) در نقش نورتن

داستان فازیلت، مادر دو هزن و اسه، مشتاق به دست آوردن پول، با استفاده از دختر جوانش، Ece، مهارت های مدل سازی. در حالی که هزن یک زندگی مربی ورزشی را دنبال می کند، دور از جاه طلبی های مادرش است و به یک مرد خراب غنی تبدیل می شود.

تصاویر سریال مریم

 

سیموری خنج...
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 43 تاريخ : جمعه 12 مرداد 1397 ساعت: 18:53