طریقه شرکت در مسابقه پنج ستاره اشکان خطیبی شبکه 5

ساخت وبلاگ
چکیده : جدیدترین فصل مسابقه پنج ستاره از ۴ مرداد ماه ۹۷ از شبکه تهران بر روی آنتن می رود. اگر از علاقمندان ... با عنوان : طریقه شرکت در مسابقه پنج ستاره اشکان خطیبی شبکه 5 بخوانید :

جدیدترین فصل مسابقه پنج ستاره از ۴ مرداد ماه ۹۷ از شبکه تهران بر روی آنتن می رود. اگر از علاقمندان به شرکت در مسابقه پنج ستاره هستید، می توانید به سادگی و در چند دقیقه اقدامات لازم را برای حضور در این برنامه انجام دهید.

اینکه بتوانید در مسابـقه پنج ستاره حضور پیدا کنید یا خیر؛ به عملکرد شما بستگی دارد اما نحوه شرکت در پنج ستاره در ذیل قرار داده شده است و شماره سامانه را یادداشت کنید.

این برنامه بزرگترین مسابقه تاریخ تلویزیون است که با طراحی و سناریویی جذاب تلاش می کند تا در فصل جدید تولیدات تلویزیون بتواند مخاطبان گسترده ای را پای خود بنشاند.

پروژه «پنج ستاره» در چارچوب یک برنامه با گونه «مسابقه – بازی» است که عموم مردم با شرکت در این برنامه و حضور در آن، یکی از مهمترین چالش های خود را تجربه کنند.

علاقه مندان به حضور در مسابقه به عنوان تماشاچی می توانند نام و شماره تماس خود را به شماره ۱۰۰۰۰۵۲۱ ارسال نمایند.

علاقه مندان به شرکت در مسابـقه پنج ستاره می توانند از طریق سامانه ۱۰۰۰۵۲۱ اقدام کرده و نام و شماره تماس خود را ارسال نمایند تا مسئولان این برنامه با شما تماس حاصل نمایند و بتوانند برای میلیونر شدن شانس خود را امتحان کنند.

مسابقه پنج ستاره هر هفته پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۱ از شبکه ۵ پخش می شود.

مردم فریب مسابقه پنج ستاره را نخورند!

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی کریمی” گفت: به تازگی کلاهبرداران با ارسال پیامک برای افراد مختلف و ذکر این وعده که کاربر برنده یک عدد سکه طلا و گوشی تلفن همراه شده است او را فریب می دهند و اطلاعات تماس و کد ملی و آدرس آنها را دریافت می کنند و پس از مدتی با قربانی تماس گرفته و مبلغی را به عنوان هزینه پست طلب می کنند.

وی افزود: زمانی که شخص قربانی پول درخواستی به مبلغ حدود 200 هزار ریال را واریز می کند مدتی آنها را به بهانه های مختلف معطل کرده و گاهی حتی مبلغ بیشتری تقاضا می کنند و در انتها دیگر تماسی با قربانی گرفته نمی شود.

این مقام انتظامی به مردم توصیه کرد: به افرادی که با آنها تماس می گیرند و مشخصات اسمی و آدرس پستی را درخواست می کنند، به هیچ عنوان اعتنا نکنند، همچنین تأکید می شود هیچگونه وجهی به عنوان هزینه پست واریز نكرده و با حفظ هوشیاری لازم از بروز چنین كلاهبرداری هایی پیشگیری کنند.

...
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : جمعه 12 مرداد 1397 ساعت: 18:53