خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مرگ خاموش + عکس بازیگران | بلاگ

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مرگ خاموش + عکس بازیگران

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مرگ خاموش + عکس بازیگران

سریال مرگ خاموش به کارگردانی احمد معظمی تصویربرداری خود را آغاز کرد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری صبا، تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری به تازگی آغاز شده است.

احمد معظمی که در کارنامه‌ کاری‌اش کارگردانی مجموعه «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و «سارق روح» را دارد، این روزها مشغول تصویربرداری جدیدترین کار خود به نام «مرگ خاموش» است که تهیه کنندگی این کار را ابوالفضل صفری بر عهده دارد.

 معظمی کارگردان سریال «مرگ خاموش» درباره جزئیات این سریال گفت: تصویربرداری این سریال حدود ۱۰ روز است که آغاز شده است.

لوکیشن‌ها در تهران و خارج از تهران و حتی خارج از ایران است و با توجه به سنگینی پروژه تصویربرداری با دقت پیش خواهد رفت و زمان اتمام و پخش سریال نیز مشخص نیست.

کارگردان این سریال در خصوص بازیگران این پروژه افزود: ما کار را با سعید راد شروع کردیم و به تدریج بازیگران دیگری هم به پروژه اضافه خواهند شد، ولی می‌توانم اعلام کنم این سریال پرستاره ترین سریال چند سال اخیر تلویزیون خواهد شد.

وی در خصوص موضوع این سریال ادامه داد: این مجموعه چندین آسیب اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد، معضلات و ناهنجاری‌هایی که از جمله آن می‌توان به طلاق، موادمخدر و حاشیه‌نشینی اشاره کرد.

گفتنی است؛ این سریال به سفارش «سیما فیلم» و برای پخش در شبکه اول یا سوم سیما در حال تصویربرداری است.

تصویربرداری ۳۵ درصد از سریال مرگ خاموش

ابوالفضل صفری تهیه کننده تلویزیون درباره سریال مرگ خاموش گفت: سریال تلویزیونی مرگ خاموش به کارگردانی احمد معظمی در مرحله تصویرداری قرار دارد، ۳۵ درصد از آن تا کنون انجام شده است و تابستان سال آینده تولید آن به پایان می‌رسد.

وی در همین راستا افزود: “مرگ خاموش” دارای شخصیت های اصلی و مکمل است که نقش اصلی آن را سعید راد بازی می‌کند.

این تهیه کننده تلویزیون درباره موضوع سریالمرگ خاموش” اظهار کرد:  درمرگ خاموش به آسیب‌های اجتماعی، مواد مخدر و مشکلاتی که این دو جرم دارند پرداخته می‌شود. این سریال در حوزه امنیت نرم است که به کنترل آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و اینکه آن را سریال پلیسی بدانیم شاید درست نباشد.

صفری با تاکید بر اینکه مرگ خاموش  فصل دوم سریال سارق روح نیست افزود: فصل دوم سریال “سارق روح” در حال نگارش است، باتوجه به اینکه ما مجری سفارشات سیما هستیم در صورت تایید معاونت سیما اواخر پاییز این سریال را کلید می‌زنیم.

تهیه کننده “وقتشه” درباره روند فعلی فصل دوم سریال سارق روح توضیح داد: کار پژوهش سریال سارق روح تقریبا به پایان رسیده و باتوجه به اینکه در ابتدای نگارش  قرار دارد زمان زیادی تا پایان نگارش مانده است.

این تهیه کننده تلویزیون درباره موضوع سریال “مرگ خاموش” اظهار کرد: در “مرگ خاموش” به آسیب‌های اجتماعی، مواد مخدر و مشکلاتی که این دو جرم دارند پرداخته می‌شود.

این سریال در حوزه امنیت نرم است که به کنترل آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و اینکه آن را سریال پلیسی بدانیم شاید درست نباشد.

موضوعی که در این سریال مطرح می‌شود پیرامون مواد مخدر و مافیای آن است.

هدف کلی این سریال کاهش آسیب‌های اجتماعی است و به واکاوی پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

«مرگ خاموش» با بازی سعید راد در نقش محوری قهرمان و مأمور امنیتی مقابل دوربین رفته است و سعید راد ، علیرضا جلالی تبار و … از بازیگرانی هستند که تا به حال مقابل دوربین معظمی قرار گرفته‌اند.

صفری با تاکید بر اینکه مرگ خاموش فصل دوم سریال سارق روح نیست افزود: فصل دوم سریال “سارق روح” در حال نگارش است، باتوجه به اینکه ما مجری سفارشات سیما هستیم در صورت تایید معاونت سیما اواخر پاییز این سریال را کلید می‌زنیم.

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 2 تاريخ : جمعه 12 مرداد 1397 ساعت: 18:53