خلاصه داستان و قسمت آخر سریال گشت پلیس + عکس بازیگران | بلاگ

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال گشت پلیس + عکس بازیگران

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

گشت پلیس با نام قبلی «گشت ویژه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی است که در ۱۵ قسمت ساخته شده که قرار است پاییز در هفته نیروی انتظامی از یکی از شبکه های سیما پخش شود.

تصویربرداری سریال گشت پلیس به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی دو روز دیگر به پایان می رسد.
مهرداد خوشبخت درباره ارتباط این مجموعه با «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی که سال گذشته پخش شد، توضیح داد: این سریال هیچ ارتباطی با «گشت ویژه» قبلی ندارد. قصه ها و کاراکترها خیلی متفاوت از آن سریال است. فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است.
این کارگردان درباره عنوان سریال هم بیان کرد: عنوان اصلی سریال «پلیس» است و فیلمنامه اول عنوانش «گشت ویژه» بود. پرونده ها هم که عموما تخیلی است ولی خب نمونه های مشابه آن قطعا در واقعیت وجود داشته و دارد.

داستان این سریال در یک اداره پلیس آگاهی می‌گذرد و قصه اصلی پیرامون چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می‌کنند و به فواصل در عملیات‌هایی که در سطح شهر برپا می‌شود حضور دارند. لوکیشن اصلی این سریال در سرای محله‌ای در غرب تهران است که توسط گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است
این سریال صحنه‌های اکشن زیادی دارد و پیچیدگی قصه در سریال «گشت پلیس» وجود دارد. در این سریال به چند مسئله روز از جمله ماده مخدر گل پرداخته می‌شود.
قائمیان رئیس این تیم سه نفره و پلیسی مقتدر ،با تجربه، باهوش و تواناست. امیر دلاوری نقش خوبی را بازی می کند و شخصیت خاصی دارد؛ او سعی می کند از اسلحه استفاده نکند و با حرکت فیزیکی کار خود را پیش ببرد. سومین نفر پلیس تازه وارد و کم تجربه ای است که تجربه هایی را در این گروه به دست می آورد که برزو ارجمند نقش آن را بازی می کند‌.

بازیگران اصلی سریال گشت پلیس فرهاد قائمیان ، امیررضا دلاوری ، برزو ارجمند ، عزت الله مهرآوران، شهین تسلیمی، بهرام ابراهیمی ، پریسا مقتدی و سارا خوئینی‌ها و… هستند.

دیگر عوامل سریال گشت پلیس

عوامل سریال تلویزیونی «گشت پلیس» عبارتند از

تهیه کننده: سعید پروینی

کارگردان: مهرداد خوشبخت

نویسنده: حمید برزگر و محمدرضا ریاحی

مدیر تصویربرداری: سعید براتی

تدوین: مهدی جودی و آریا اردستانی

صداگذار: امين شريفی

دستیار اول کارگردان: رضا شریفی

مدیر برنامه‌ریزی: خسرو نصیری خواه

مدیر صدابرداری: فرخ فدایی

طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده

طراح گریم: شهرام خلج

مدیر تولید: داود جمشیدی

منشی صحنه: ساناز فرهانی

دستیار تهیه کننده :پویا خسروی

تصویربرداری گشت پلیس در ایستگاه پایانی

مهرداد خوشبخت کارگردان این سریال در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: یکی دو روز دیگر تصویربرداری سریال به پایان می رسد و پریسا مقتدی آخرین بازیگری بود که به گروه پیوست و مقابل دوربین رفت. او نقش همسر رامین (فرهاد قائمیان) را بازی می کند.

وی در ادامه درباره ارتباط این مجموعه با «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی که سال گذشته پخش شد، توضیح داد: این سریال هیچ ارتباطی با «گشت ویژه» قبلی ندارد. قصه ها و کاراکترها خیلی متفاوت از آن سریال است. فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است.

این کارگردان درباره عنوان سریال هم بیان کرد: عنوان اصلی سریال «پلیس» است و فیلمنامه اول عنوانش «گشت ویژه» بود. پرونده ها هم که عموما تخیلی است ولی خب نمونه های مشابه آن قطعا در واقعیت وجود داشته و دارد.

خوشبخت همچنین درباره شرایط تولید این سریال هم گفت: من از شرایطی که در این کار داشتیم و علی رغم تغییرات و دخالت های خیلی زیاد تلویزیون و ناجی هنر در فلیمنامه باز هم از کار راضی هستم. چون همه بچه ها همت و تلاش کردند تا کار خوبی ارائه بدهند.

نکته بعدی اینکه اگر بودجه و شرایط کاری و زمان کم را بخواهیم مدنظر بگیریم، می توانم بگویم اصلا نمی شد که با این بودجه چنین کاری را ساخت. اما تهیه کننده ما خیلی حمایت کرد و همراه بود تا کار تا جایی که امکان دارد و آنچه من برای ساختن کار لازم داشتم، فراهم کند و خروجی خوبی داشته باشد.

کارگردان سریال «شهر دقیانوس» همچنین افزود: اتفاقی که در اغلب سریال های ما می افتد خیلی ربطی به پلیسی و اجتماعی بودن کار هم ندارد، این است که معمولا سریال های ما وقتی درباره شغل خاصی است و صاحبان آن شغل در واقع هدف قرار می دهند مثل پزشکان، پلیس و آتش نشان ها عموما یک وجه مشترکی دارند و این است که آن آدمها خیلی واقعی نمی شوند.

یعنی مثل نمونه هایی که در بستر جامعه می بینیم، نمی شوند و بیشتر تلاش می شود نمونه های ایده آل آن شغل دیده شود. به عنوان مثال پلیسی را که در سریال ها می بینیم، پلیسی است که می خواهیم باشد؛ نه پلیسی که در حقیقت هست. در سریال ما خیلی تلاش شد پلیس ما باورپذیر باشد و تماشاچی پس نزند و کاراکترها را دوست داشته باشد. امیدوارم هنگام پخش درگیر جرح و تعدیل نشود تا سریال باورپذیری درباره پلیس داشته باشم.

گشت پلیس با نام قبلی «گشت ویژه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی است که در ۱۵ قسمت ساخته شده که قرار است پاییز در هفته نیروی انتظامی از یکی از شبکه های سیما پخش شود.

داستان این سریال در یک اداره پلیس آگاهی می‌گذرد و قصه اصلی پیرامون چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می‌کنند و به فواصل در عملیات‌هایی که در سطح شهر برپا می‌شود حضور دارند. لوکیشن اصلی این سریال در سرای محله‌ای در غرب تهران است که توسط گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است.

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال انحراف + بازیگران سریال انحراف

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال زندگی شگفت انگیز است+عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مریم + بازیگران سریال ترکیه ای مریم

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال مرگ خاموش + عکس بازیگران

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال روزهای بیقراری 2 + عکس بازیگران

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 31 مرداد 1397 ساعت: 3:56