معرفی وبسایت ترجمه | بلاگ

معرفی وبسایت ترجمه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آشنایی با ترجمه تخصصی ایرانیان
فکر به شغل و ایجاد یک بازار کار برای فعالیت تعدادی جوان ، مسئله ی داغ این روز های کشور ما است. فعالیت در زمینه ی ترجمه ی متون مختلف جزو اولین افکاری است که به ذهن دانشجویانی که زبان انگلیسی یا یک زبان مقصد به جز فارسی را بلدند می افتد؛ ترجمه ی متون برخلاف تصور عموم ،اینگونه نیست که اگر زبان بلد باشی مترجم هم محسوب میشوی ،امر ترجمه در هر زمینه نیازمند تخصص و مهارت در کلمات تخصصی و اصطلاحات آن مباشد. آشنایی کامل با زبان مقصد و حتی آشنایی بانوع فرهنگ و شیوه ی تفکر افراد استفاده کننده ی زبان مقصد  میتواند مترجم ر ادر امر ترجمه تخصصی اش بسیار یاری کند.
تیم ترجمه تخصصی ایرانیان  با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری ازمترجمین درجه 1 شروع به فعالیت در زمینه های مختلف کرده است. ترجمه تخصصی متن های شما ، ترجمه مقاله ، ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی از نقاط قوت این موسسه محسوب میگردد.
سیاست کاری ترجمه تخصصی ایرانیان ،که این موسسه را از دیگر موسسات ترجمه متمایز کرده است ، این است که ترجمه ی ارزان و مقرون به صرفه را در قبال کار بسیار با کیفیت تحویل مشتری ها میدهد. جوری که مشتری برای سفارش بعدی ترجمه هایش دیگر به دنبال سایت یا دارالترجمه ی دیگری نمیگردد تا کار ترجمه تخصصی اش را به آنجا بسپارد.
آموزش نکات اصلی ترجمه در ابتدای استخدام از اقدامات اصلی این سایت ترجمه میباشد ، مترجمی که فرم استخدام این موسسه راپر میکند ،پس از بررسی رزومه اش آزمون استخدامی برایش ارسال میگردد،پس از ارسال جواب آزمون توسط تیم ارزیابی بررسی شده و در صورت قبولی در این آزمون جزو مترجمین موسسه محسوب میشود.
 ...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 31 مرداد 1397 ساعت: 3:56