بیو گرافی دنیا دادرسان + عکس های اینستاگرام دنیا دادرسان | بلاگ

بیو گرافی دنیا دادرسان + عکس های اینستاگرام دنیا دادرسان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بیوگرافی دنیا دادرسان ، دنیا در سال 2013 به استرالیا مهاجرت کرد او از سنین کودکی در خانواده ای رشد نمود که در آن موسیقی یکی از اصلی ترین فعالیت های آنها بود.

دنیا دادرسان خواننده نسل جوان مقیم استرالیا ، در سال 2013 به استرالیا مهاجرت کرد. او از سنین کودکی در خانواده ای رشد کرد که در آن موسیقی یکی از اصلی ترین فعالیت های آنها بود به نوشته برخی از سایت های وی متولد 1373 در تهران است.

دنیا دادرسان در سال 2013 به استرالیا مهاجرت کرد. او از سنین کودکی در خانواده ای رشد نمود که در آن موسیقی یکی از اصلی ترین فعالیت های آنها بود.
دنیا از نقش دایی وعموی خود که به نواختن ساز و سرودن آواز و همچنین نواختن پیانو توسط پدرش انجام می گرفت ، به ایجاد علاقه اش به موسیقی اشاره می کند.
“دنیا” فعالیت اکادمیک خود را در استرالیا شروع نموده و در سال 2014 در گروه “سه نیک”بعنوان خواننده فعالیت هنریش را آغاز نمود.

نخستین آهنگ دنیا دادرسان در استرالیا بهمراه گروه سه نیک ، با نام خواب های طلایی که ملودی این اثر از استاد “جواد معروفی” و ترانه آن کاری از “احسان حیدری” و تنظیم مجدد آن را “آرش کیان” انجام داده بود توسط “بهراد بهزادپور” ضبط شد.

دنیا دادرسان ، درسرودن ترانه به زبان انگلیس و فارسی تسلط کامل داشته و آهنگ فارسی دیگری را بنام “میدونی دوست دارم” با تنطیم علی لباسچی در استرالیا اجرا کرد.

عکس های اینستاگرام دنیا دادرسان

پیج دنیا دادرسان بیش از 91 هزار فالوور دارد پیج وی به آدرس زیر فعال می باشد.

https://www.instagram.com/donyadadrasan

عکس کودکی دنیا دادرسان

...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 1 شهريور 1397 ساعت: 17:49