معرفی سایت برای اخذ ویزا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

با پارت ویزا همراه باشید [/url]وقت سفارت سوئد

شما می توانید برای تعیین وقت سفارت سوئد در تهران

جهت درخواست ویزا برای تقریباً تمامی سفارت خانه ها نیاز به وقت قبلی می باشد و متقاضیان جهت تحویل مدارک ، انجام مصاحبه و انگشت نگاری در روز تعیین شده به سفارت مراجعه می کنند. هر سفارت خانه ای سیاست های خاص خودش را جهت اعطاء نوبت دارا میباشد و بنا به تعداد درخواست ها، روزهای مختلفی جهت درخواست ویزا به متقاضیان اعطاء می کنند.

آدرس سفارت سوئد در تهران
برای مراجعه به سفارت کشور سوئد در تهران می توانید به نشانی تهران، خیابان پاسداران شمالی، بالاتر از خیابان فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن، پلاک 27 مراجعه فرمایید. در صورت مراجعه حتما از ساعات کاری سفارت سوئد در تهران مطلع شوید.فارت کشور سوئد در تهران از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت سوئد نمایید.

تلفن سفارت سوئد در تهران

برای برقراری تماس با سفارت کشور سوئد در تهران با شماره ی 23712200 ‏ تماس بگیرید.

ساعات پاسخگویی تلفنی سفارت روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 9 تا 13 و 14 تا 16

شما می توانید برای اخذ سفارت کشور سوئد در تهران از خدمات مجموعه ویزا پارت استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن اقدام به اخذ وقت سفارت سوئد نمایید

فاکس سفارت سوئد در تهران

شما می توانید با استفاده از شماره 22296451، از طریق فاکس ، با سفارت کشور سوئد در تهران در ارتباط باشید.

ایمیل سفارت سوئد در تهران
مسافرین محترمی که قصد برقراری ارتباط با سفارت سوئد را دارند می توانند با استفاده از ایمیل این سفارت به نشانی ambassaden.teheran@gov.se با سفارت کشور سوئد در تهران ، در تماس باشند.


سفارت ایتالیا


وقت ویزا تجاری ایتالیا چگونه است ؟

یکی از راه های ورود به کشور ایتالیا اخذ ویزای کار ایتالیا می باشد. درخواست بسیاری از مهاجرین برای مهاجرت اخذ ویزای کاریاست ولی برای دریافت این نوع ویزا باید شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد شما را استخدام کند واین موضوع خود شرایط خاصی دارد.

[تصویر: %D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8...00x200.jpg]وقت تجاری سفارت ایتالیا

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت تجاری ایتالیا چیست ؟
 • فرم رایگان قطع A3- قطع A4
 • دو قطعه عکس پرسنلی (3X4) بدون روتوش
 • گذرنامه با دست کم دو برگ سفید و با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخی که متقاضی قصد ترک حوزه شنگن را دارد.
 • هزینه صدور روادید، از قرار هر نفر 60 یورو، تنها بصورت نقدی و در وجه یورو قابل پرداخت است. همسر، فرزندان، والدین، پدربزرگ، مادربزرگ و نوادگان شهروندان اتحادیه اروپا یا همسرانشان هزینه ای پرداخت نمی نمایند.
 • دعوتنامه بر روی سربرگ شرکت ایتالیایی که می بایست عینا از روی مدل ضمیمه تهیه و با دقت تکمیل گردد و به همراه گواهی ثبت در اتاق بازرگانی یا تاییدیه اتاق بازرگانی مبنی بر اصالت ثبت شرکت (Visura Camerale) برای متقاضی ارسال شود.
مدارک لازم جهت اخد ویزای تجاری سفارت ایتالیا چیست؟
 • فرم درخواست ویزای شنگن.
 • دو قطعه عکس پرسنلی(3*4 ) بدون روتوش.
 • گذرنامه با دست کم دو برگ سفید و با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخی که متقاضی قصد ترک حوزه شنگن را دارد.
 • هزینه صدور ویزای سفارت ایتالیا، از قرار هر نفر 60 یورو، تنها بصورت نقدی و در وجه یورو قابل پرداخت است. همسر، فرزندان، والدین، پدربزرگ، مادربزرگ و نوادگان شهروندان اتحادیه اروپا یا همسرانشان هزینه ای پرداخت نمی نمایند.
 • دعوتنامه بر روی سربرگ شرکت ایتالیایی که می بایست عینا از روی مدل ضمیمه تهیه و با دقت تکمیل گردد و به همراه گواهی ثبت در اتاق بازرگانی یا تاییدیه اتاق بازرگانی مبنی بر اصالت ثبت شرکت (Visura Camerale) برای متقاضی ارسال شود.
 • معرفی‌نامه بر روی سربرگ شرکت یا سازمان ایرانی که فرد متقاضی را در استخدام خود دارد. این معرفی‌نامه باید حاوی اطلاعات ذیل باشد:
–  اطلاعات شناسنامه ای فرد متقاضی (نام، نام خانوادگی، محل و تاریخ تولد).

–  اطلاعات گذرنامه فرد متقاضی (شماره گذرنامه، تاریخ و محل صدور، تاریخ انقضا).

–  سمت کاری فرد متقاضی در سازمان مربوطه.

–  توضیح مختصر در خصوص نوع روابط تجاری فی مابین شرکت ایرانی و شرکت ایتالیایی دعوت کننده.

–  تاریخ و مدت زمان سفر فرد متقاضی.

–  تایید شرکت مبنی بر تقبل کلیه هزینه های سفر و اقامت متقاضی در ایتالیا.

 1. مدارکی دال بر وجود معاملات تجاری حقیقی با شرکت ایتالیایی (از جمله بازگشایی اعتبار نامه، پروفورما، پیشنهاد قیمت، قرارداد و غیره).
 2. اصل و تصویر شناسنامه معتبر متقاضی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی(بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه).
 3. مدارکی دال بر واقعی و فعال بودن شرکت ایرانی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی(بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه).
در این راستا، بسته به نوع شرکت، مدارک ذیل قابل قبول می باشند:

–  آخرین روزنامه رسمی (که از تاریخ آن بیش از سه سال نگذشته باشد) حاوی اطلاعات تاسیس و ثبت شرکت مربوطه و نام متقاضی. چنانچه بیش از سه سال از تاریخ روزنامه رسمی گذشته باشد، متقاضی می بایست یک روزنامه رسمی جدید (با تاریخ زیر سه سال) نیز مبنی بر تغییرات احتمالی انجام پذیرفته در خصوص تاسیس شرکت یا یک گواهی از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت علی‌رغم عدم ثبت تغییرات، ارائه نماید.

یا

–  پروانه کسب معتبر صادره از اداره مربوطه در شهر محل اقامت.

یا

– کارت بازرگانی معتبر.

–  در صورتی که نام فرد متقاضی در روزنامه رسمی ارائه شده، درج نگردیده باشد یا وی صاحب پروانه کسب یا کارت بازرگانی نباشد اما در یک جایگاه کارمندی قرار داشته باشد، می بایست مدارک ذیل را نیز به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه) ارائه دهد:

–  نامه ای از سوی شرکت مربوطه مبنی بر تایید رابطه کاری متقاضی با آن شرکت ضمن مشخص نمودن سمت شغلی وی.

–  لیست پرداختی شش ماهه آخر بیمه شغلی.

یا

–  کارت پرسنلی صادره توسط سازمان دولتی یا نیمه دولتی مربوطه.

 1. در صورتیکه متقاضی به عنوان دارنده یک شغل آزاد قصد سفر به کشور ایتالیا را داشته باشد می بایست اصل و تصویر مدارکی را دال بر تامین مالی خویش ارائه دهد.
 2. بلیط هواپیما یا رزرو آن.
 3. بیمه مسافرتی سامان با پوشش حداقل 30.000 یورو که کل دوره اقامت متقاضی را در حوزه شنگن پوشش دهد.
 4. تصویر صفحه اول گذرنامه و تصویر روادیدهای گذشته (در صورت دارا بودن).
توجه مهم: کلیه مدارک لازم جهت روادید در سفارت ایتالیا باید به صورت کاغذی آماده شده و توسط فرد متقاضی به متصدی باجه در هنگام ارائه درخواست تحویل گردند.

وقت ویزا سفارت ایتالیا چگونه است ؟

یکی از انواع ویزاهای موجود ، ویزای توریستی میباشد. ویزای توریستی ایتالیا، شامل افرادی می‌شود که با هدف گردشگری در کشور ایتالیا، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. توجه کنید که با دریافت ویزای توریستی ایتالیا به شما مجوز کار داده نمیشود و برای اشتغال در ایتالیا، نیاز به صدور مجوز کار دارید.

[تصویر: %D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB...00x200.jpg]وقت ویزا ایتالیا

وقت توریستی سفارت ایتالیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا چیست ؟

 1. فرم رایگان (فرم درخواست روادید شنگن)
 2. دو قطعه عکس پرسنلی(3*4 ) بدون روتوش
 3. گذرنامه با دست کم دو برگ سفید و با حداقل سه ماه اعتبار از تاریخی که متقاضی قصد ترک حوزه شنگن را دارد.
 4. هزینه صدور روادید به قرار ذیل که تنها بصورت نقدی و در وجه یورو قابل پرداخت است:
 • افراد بزرگسال: 60 یورو
 • افراد 6 تا 12 سال: 35 یورو
 • افراد زیر 6 سال: رایگان
 • همسر، فرزندان، والدین، پدربزرگ و مادربزگ و نوادگان شهروندان اتحادیه اروپا یا همسرانشان: رایگان
 1. دعوتنامه تکمیل شده (در صورتی که متقاضی توسط یک شهروند ایتالیایی یا خارجی که اقامت قانونی در ایتالیا دارد، دعوت شود) فرد دعوت کننده می بایست نمونه دعوتنامه را بصورت کامل پر نموده و تصویر یکی از مدارک شناسایی ذیل را نیز به آن ضمیمه نماید:
–    شهروندان ایتالیایی: گذرنامه یا شناسنامه معتبر.

–   شهروندان خارجی مقیم ایتالیا: اجازه اقامت با اعتبار حداقل یکماه از تاریخ خاتمه روادید درخواستی.

 1. اصل و تصویر شناسنامه معتبر متقاضی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه).
 2. اصل و تصویر مدارک شغلی متقاضی به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی (بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه).
–    مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتها: آخرین روزنامه رسمی (که از تاریخ آن بیش از سه سال نگذشته باشد) حاوی اطلاعات تاسیس و ثبت شرکت مربوطه و نام متقاضی. چنانچه بیش از سه سال از تاریخ روزنامه رسمی گذشته باشد، متقاضی می بایست یک روزنامه رسمی جدید (با تاریخ زیر سه سال) نیز مبنی بر تغییرات احتمالی انجام پذیرفته در خصوص تاسیس شرکت یا یک گواهی از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت علی‌رغم عدم ثبت تغییرات، ارائه نماید.

–  مشاغل آزاد: پروانه کسب معتبر صادره از اداره مربوطه در شهر محل اقامت یا کارت بازگانی معتبر.

–  مشاغل وابسته و کارمندان دولتی: لیست پرداختی شش ماهه آخر بیمه شغلی یا کارت پرسنلی صادره توسط سازمان دولتی یا نیمه دولتی مربوطه، یا معرفی نامه ای از سوی شرکت مربوطه مبنی بر تایید رابطه کاری متقاضی با آن شرکت ضمن مشخص نمودن سمت شغلی وی.

 1. اصل و تصویر مدارک مالی، موید امکانات لازم جهت تامین مالی فرد به همراه ترجمه به زبان ایتالیایی یا انگلیسی(بدون نیاز به تایید وزارت دادگستری یا وزارت امور خارجه).
–  پرینت گردش سه ماهه آخر حساب جاری با مهر و امضای بانک.

یا:

–  کارت اعتباری بین المللی شخصی (از قبیل Visa, Mastercard، American Express) و پرینت حساب مربوطه.

یا:

–  ضمانت نامه بانکی ( تحت عنوان Fideiussione bancaria) برای متقاضی که شخص دعوت کننده نزد یکی از بانکها یا شرکتهای بیمه ای ایتالیایی تهیه می نماید. مبلغ این ضمانت نامه نبایست کمتر از مبالغی باشد که در جدول واقع در کنسولگری مشخص شده است. علاوه بر مدارک یاد شده، چنانچه متقاضی دارای سند ملکی نیز باشد، توسط کنسولگری در پرونده لحاظ می گردد.

 1. اصل و تصویر بیمه مسافرتی سامان با پوشش حداقل 30.000 یورو که کل دوره اقامت متقاضی را در حوزه شنگن پوشش دهد.
 2. اصل و تصویر بلیط هواپیما یا رزرو بلیط.
 3. اصل و تصویر رزرو هتل یا هتل ها (در صورت دارا بودن) و برنامه سفر در ایتالیا.
 4. تصویر صفحه اول گذرنامه و روادیدهای گذشته (در صورت دارا بودن).
نکته مهم: کنسولگری این اختیار را دارد که در صورت نیاز به بررسی بیشتر و بهتر، مدارک دیگری را نیز از متقاضی طلب نماید.

حتما مطالعه کنید  وقت سفارت آلمان
[url=https://www.partvisa.com/%d9%88%d9%82%d8%aa-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86]


وقت سفارت خانوادگی / دوستانه ایتالیا

ویزای جدید ” گردشگری – ویزای خانوادگی / دوستانه “
به تازگی تغییری در روادیدهای دارای عنوان ” گردشگری – ویزای خانوادگی / دوستانه “می باشند به شهروندان خارجی که به ایتالیا بر اساس دعوتنامه اقوام یا دوستان سفر می کنند، اعمال شده است.
مشخصات نوع جدید روادید روی اتیکت الصاقی ( استیکر ) چاپ خواهد گردید.
در ادامه فرم های درخواستی و مدارک مورد نیاز درج خواهند شد و باید توجه داشت که سفارت امکان دارد مدارک دیگری نیز درخواست نماید.
” گردشگری – ویزای خانوادگی / دوستانه “- VSU
مدارک و فرم های مورد نیاز ویزای جدید ” گردشگری – ویزای خانوادگی / دوستانه “

 • فرم درخواست روادید ورود
 • عکس جدید در قطع کارت شناسایی
 • پاسپورت معتبر با تاریخ انقضا که باید بیش از سه ماه از درخواست روادید اعتبار داشته باشد
 • بلیط رفت و برگشت ( یا رزرو بلیط )، یا نشان دادن در اختیار داشتن وسیله برای مسافرت شخصی
 • در اختیار گذاشتن اطلاعات مبنی بر تمکن مالی، بر اساس مقدار مشخص شده بر اساس آیین نامه وزارت کشور 1.3.2000
 • مدارک مبنی بر وضعیت حرفه ای و اجتماعی شخص
 • بیمه نامه معتبر که حداقل مبلغ 30.000 یورو برای مخارج بستری اورژانس در بیمارستان و یا بازگشت به کشور را در تمامی حوزه شنگن تضمین نماید.
 • اقرارنامه پذیرش میهمان، اقرارنامه مبنی بر تامین مخارج محل اقامت از طرف میهماندار
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 19 شهريور 1397 ساعت: 22:57