امکان اجاره ماشین در کیش برای توریست های خارجی وجود دارد؟

ساخت وبلاگ
چکیده : تعداد زیادی از توریست, های  خارجی,، جزیره کیش را برای, استراحت و سیاحت انتخاب می کنند. یکی از مسائ... با عنوان : امکان اجاره ماشین در کیش برای توریست های خارجی وجود دارد؟ بخوانید :
تعداد زیادی از توریست, های  خارجی,، جزیره کیش را برای, استراحت و سیاحت انتخاب می کنند. یکی از مسائلی که توریست, ها  با آن روبرو می شوند نحوه اجاره, ماشین, در جزیره کیش برای, گشت و گذار راحتتر می باشد. اجاره, ماشین, در کیش برای, توریست, های خارجی, بر خلاف شرایط اجاره, خودرو در کشورهای دیگر، شرایط پیچیده ای ندارد. 
بدون در نظر گرفتن ملیت توریست,، مدارک عمومی که فرد اجاره, کننده نیاز دارد تا به موسسه اجاره, اتومبیل برای, احراز هویت خود ارائه کند بدین شرح است:

-پاسپورت
یک موسسه رنت کار در کیش  برای, اجازه رانندگی توریست, خارجی,، موظف به احراز هویت او از اصل پاسپورت وی می باشد.
-گواهینامه بین المللی
رانندگان غیر ایرانی اجاره, کننده اتومبیل در کیش موظف هستند تا گواهینامه بین المللی خود را در زمان عقد قرارداد و در حین رانندگی همراه داشته باشند. 
::مسافران اروپایی می توانند اصل گواهینامه خود را در دارالترجمه رسمی معرفی شده توسط شرکت اجاره خودرو، ترجمه کرده و اتومبیل مورد نظر را اجاره نمایند. 
::محدودیت سنی: بین 18 تا 60 سالگی برای, اجاره، قابل پذیرش می باشد.
-ضمانت نقدی
میزان وجه نقد به منظور ضمانت اتومبیل بستگی به نوع وسیله نقلیه درخواستی دارد که بین 300 تا 500 دلار متغیر می باشد. مثلاً اجاره یک ماشین, اقتصادی مانند کیا سراتو نیازمند 300 دلار وجه نقد بوده که پس از تحویل  ماشین, به شرکت، به مشتری پس داده خواهد شد....
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 5:55