ثبت شرکت در اسلوونی، بهترین راه برای اخذ اقامت اروپا

ساخت وبلاگ
چکیده : ثبت شرکت در اسلوونی هم یکی از راه های اخذ اقامت اروپا است. با استناد به قوانین مهاجرتی کشور اسلوونی،... با عنوان : ثبت شرکت در اسلوونی، بهترین راه برای اخذ اقامت اروپا بخوانید :
ثبت شرکت در اسلوونی هم یکی از راه های اخذ اقامت اروپا است. با استناد به قوانین مهاجرتی کشور اسلوونی، این روش نیز یکی از راه های اخذ اقامت دائم اسلوونی و اروپا و در نهایت، رسیدن به تابعیت اسلوونی خواهد بود. از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی، افراد می توانند از شرایط و قوانین تحصیل در اسلوونی، بورسیه تحصیلی، تحصیل رایگان و هزینه های تحصیل در اسلوونی آگاهی یابند. اقامت در اسلوونی به واسطه مهاجرت کاری، فرصت مناسبی برای افراد متقاضی ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور فراهم می کند که نهایتا منجر به اخذ اقامت دائم و اخذ تابعیت اسلوونی خواهد شد.

استاندارد بالای زندگی در این کشور و آب و هوای مطلوب برای زندگی موجب شده تا این کشور مورد علاقه ی مردم دنیا باشد. سیستم آموزشی این کشور رایگان است و به زبان انگلیسی می باشد. مدرک دانشگاه های اسلوونی را در سراسر جهان می شناسند و قبول دارند. برای پذیرش این کشور هم نیازی به ارائه ی مدرک تافل یا آیلتس نمی باشد.
شخصی که تصمیم به تشکیل و راه اندازی  شرکتی در کشور اسلوونی داشته باشد می تواند در کوتاهترین زمان این پروسه را طی نماید. این کشور دارای اقتصادی قوی و توسعه یافته نیز می باشد.
تعداد زیادی از شهروندان کشور اسلوونی بر یک زبان خارجی دیگر علاوه بر زبان خود نیز مسلط می باشند.
به آسانی و بدون ویزا می توان به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شینگن سفر کرد و همه اعضای خانواده از مزایای اقامت اروپا بهره مند می شوند. اخذ ویزا برای کشورهای آمریکا، انگلستان و کانادا در کشور اسلوونی بسیار آسانتر است و با اقامت در کشور اسلوونی، شهروند اتحادیه اروپا محسوب می شوید. امکانات رایگان پزشکی و رفاهی هم از مزایای دیگر می باشد. سیموری خنج...
ما را در سایت سیموری خنج دنبال می کنید

نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت: 6:33